08:00

18:00

38°27'32.8"N 27°34'54.5"E

agrotech@fsegrup.com

+90 232 436 01 65

BAYİ VE TEMSİLCİLER >

SULAMA SİSTEMLERİ

Sulama sistemlerimizi temel düzeyden ileri düzeye kadar tüm modern tarımsal tesisler için mühendislerimiz geliştirilmektedir. Bu alanda dünyada yazılım üreten ve işe özel tasarım gerçekleştirerek  kendine özgün sistemler yaratan sayılı birkaç firmadan biri olmanın gururunu taşıyoruz. Canlıların olmazsa olmazı suyun, doğadaki etkisini gözetiyoruz. Buna dayanarak yaptığımız her tasarımda verimlilik esasını dikkate alıyor, hem doğayı hem de israftan kaçınarak müşteriyi koruyoruz.

 

İNCELE

İKLİM KONTROL SİSTEMLERİ

Bir iklim kontrol sisteminden bekleyeceğiniz herşeyi yapabilen, bitkisel geliştirme argümanlarının tümünü bünyesinde barındıran, enerji verimliliğini ve kaliteyi dayanıklılık ilkesinden ayrılmadan gerçekleştiren bir iklim kontrol ve yönetim sistemi düşünün. Tümü Endüstri 4.0 standartlarında, insansız veya yarı insanlı kontrol olanağı sağlayan iklim kontrol sistemlerimizin çekirdeğinde sanal bir yönetici var. Sizin periyodik planlarınız dahilinde hareket kabiliyetine sahiptir.

 

İNCELE

DEPOLAMA SİSTEMLERİ

 Gelişimini tamamlamış meyvelerin zarar görmeden veya ağırlık kaybetmeden saklanabileceği depolama alanlarının üretiminde birçok sektörde gösteridiği faaliyetleri sonucu tecrübe kazanmış bir firmayız. 'FSE GRUP' ve alt şirketlerinin tamamı bu konuda tecrübeli birer pazarlama ve üretim departmanına sahiptir.

 

 

İNCELE

 SU ARITMA SİSTEMLERİ

Fiyat performans orantısı belirgin, belirlenen hacmi tam olarak karşılayabilen, ham-işlenmiş su aktarım ve üretim disiplinlerini yaptığı mühendislik hesaplamaları sonucu ortaya çıkaran bir firmayız. Elde ettiğimiz suyun bitkinin sulanması ve gübrelenmesindeki önemi kadar sistemdeki endüstriyel vasıflı elemanların (sıcak su sirkülasyonu ve ekipmanları) kullanımına açık olması da önemlidir. Bu nedenle firmamızın yapmış olduğu iklim kontrolü ve iklimsel destek ünitelerinin ömrü uzundur.

 

İNCELE

 TAMAMLAYICI EKİPMANLAR

Tamamlayıcı ekipman üretiminde yaklaşık 60 endüstriyel kalıp tasarımına sahibiz, 60 çeşit bağlantı elemanını üretmek için yaklaşık 40 farklı makinaya sahip bir üretim parkuruyla üretim gerçekleştiriyoruz.  Hektarda yaklaşık 250.000 tamamlayıcı ekipmanın kullanıma uygun olup olmadığını hem otomatik mantıksal denetleyiciler hem de kalite kontrol sorumluları belirliyor. Ürettiğimiz her tamamlayıcı ekipmanın kalitesi uluslararası kalite yönetim sistemine göre belirleniyor.

 

İNCELE

 AR-GE

Her projede AR-GE çalışmaları yapıyoruz. Bütçemizin önemli bir bölümü AR-GE harcaması olarak ayrılır. Dolayısıyla fabrikamızda gerçekleşen faliyetlerin bazıları veya üretimdeki matodların, üretilen ürünlerin dünyada veya ülkemizde ilk olma özelliği vardır. Süregelen üretim anlayışından feragat etmemizin ana nedeni de bu çalışmaların yapılmasıdır. Bu çalışmalara örnek olarak insansız çalışan ilaçlama araçları, düşük güç tüketen DC motorlu tarımsal sistemlerimizden bahsedebiliriz.

 

İNCELE

TARIMSAL ARAÇLAR

Seralarda yaygın olarak kullanılan Kültürel İşlem :Araçları üretiyoruz, ürettiğimiz araçlar CE Belgeli olup sınıfında teknolojiyi ve güvenliği ön plana çıkaran Avrupa'lı muadillerine kıyasla daha hızlı ve güçlüdür. Tek şarj ile 8 saat aralıksız çalışan bu araçlar Hasat, Gübreleme ve Kültürel İşlem çalışmalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu tasarımlarda insan sağlığı ve ergonomik değişkenler dikkate alınmıştır.

 

İNCELE

Copyrights all reserved by FSE Agrotech 2016

agrotech@fsegrup.com

+90 232 436 01 65

Ankara Asfaltı 75. Yıl Cumhuriyet Mahallesi

No: 552

Kemalpaşa / İZMİR